Hakkımızda

Ekibimiz İle Tanışın

Biz Kimiz

Prof. Dr. Okan Gülbahar

Erişkin Alerji ve Immünoloji Uzmanı

Prof. Dr. Suna Asilsoy

Çocuk Alerji ve Immünoloji Uzmanı

ALLERGOS ALERJİ KLİNİĞİ

Allergos Alerji Kliniğini olarak, hem yetişkinler hem de çocuklar için kapsamlı ve kişiye özel alerji teşhis ve tedavisi sunuyoruz. Uzman ekibimiz, alerjilerinizin kaynağını doğru bir şekilde belirlemek ve size en uygun tedavi planını oluşturmak için en son teknolojiyi ve tıbbi yöntemleri kullanır.

Allergos Alerji Kliniğinde size sunduğumuz hizmetler şunlardır:
-Detaylı alerji öyküsü alma ve fizik muayene
-Cilt testi, kan testi ve provokasyon testi gibi çeşitli alerji testleri
-Alerji aşıları (immünoterapi) dahil olmak üzere en güncel tedavi seçenekleri
-Gıda alerjisi ve intoleransı için özel danışmanlık ve diyet planlaması
-Astım ve egzama gibi alerjik hastalıkların yönetimi

Alerjilerinizin hayatınızı kontrol etmesine izin vermeyin! Hemen Allergos Alerji Kliniğini ile iletişime geçin ve uzman ekibimizin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

YÜZYÜZE VEYA UZAKTAN MUAYENE

0%
Mutlu Hasta
0
Muayene
0
Alerji Tedavisi
0
Alerji Testi

İnsanlar Ne Diyor?

Kızımın bitmeyen öksürük krizleri için kendisi ile karşılaştık. o ara geçmeyen ateşli hastalık periyotları da vardı (kimse tedavi edemiyordu) ve pfapa sendromunun teşhisini koydu. Hiç tatile bile çıkamıyorduk, bize şifa oldu Suna hocamız. Allah kendisinden razı olsun.

A.K.

A.K.

Okan hocam ile ürtiker ataklarımdan dolayı geçirdiğim kötü ve endişeli zamanlarımda tanıştım. Tüm sevecenliği ve profesyonelliğiyle anında tanıyı koyup, endişelerimi giderip şifa oldu. Hiç düşünmeden başvurabileceğiniz, size derman olacak çok samimi bir hekim, ısrarla tavsiyemdir, sonsuz teşekkürler 🙏🏼

G.K.

G.K.

Prof. Dr. Okan bey bu işte gerçekten başarılı,bilgili ve ilgili bir doktorumuzdur. Kızımın başka doktorlara gitmesine ragmen çözülemeyen rahatsızlığını Okan bey sayesinde rahatlığa kavuştu ilgileri için teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Z.Ç.

Z.Ç.

Google dan yorumlara bakarak buldugum bir klinikti. 6 aydır vücudumdaki belirli bir zaman araligi olmadan oluşan kabarmalarima ve öksürüğüme uyguladigi tedavi cok iyi geldi Prof Dr. Okan bey’in. İlgi ve alakası içinde cok teşekkür ederim. Ekibine de güler yüzlü oldukları için ayrıca teşekkür ederim.

M.Ş.

M.Ş.

6 aylık bebeğim için Suna hocama gittik ilgi,alakası ve bilgisinden çok memnun kaldık.Telaşlandığımız bir durum için mesai saati dışında aradığımızda bile çok ilgili davrandı.Ekibi ve kendisine hayran kaldık.

M.İ.

M.İ.

Okan Gülbahar hocam güler yüzlü nazik içtenliğyle karşıladı bizi çok memnunuz sizede gitmenizi tavsiye ederim Doktor Doktor gezip zaman kaybetmeyin bütün şikayetleriniz den kurtulun sayın çok değerli Okan hocama sonsuz teşekkürlerimi saygılarımı sunuyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

K.B.

K.B.

Okan Bey hem zamanında ablamı iyileştirdi, hem de bana da çok çok yardımcı oldu. Ayrıca çalışanlar çok sıcakkanlı, güleryüzlü ve ilgili 😇 Alerji problemi yaşayan herkese ailece tavsiye ettiğimiz tek doktor 💕

M.K.

M.K.

Suna Hocaya, Gamze ve Seçil Hanıma gösterdikleri ilgi için çok teşekkür ederiz. Takdiri ve övgüyü hak eden bir klinik.

O.F.

O.F.

Okan bey mesleğinde başarılı bir doktor ilgili ekibi ile birlikte hizmet vermektedir tavsiye ediyorum.

K.L.

K.L.

Cok ozenli ve ilgiliydiler. Okan bey cok basarili bir doktor, Gamze Hanim da iletisim ve randevularla ilgili cok yardimci oldu

V.S.

V.S.

İşini severek ve ciddiyetle yapan, çözüm odaklı, güler yüzlü, harika bir klinik. Arkadaşımın tavsiyesiyle gittim, iyi ki gitmişim😇

D.O.

D.O.

Neredeyse iki yıla yakındır kesintisiz bir şekilde acı çekerek öksürdüğüm, devlette üç farklı göğüs iki farklı alerji bölümüne gitmiş ve çeşit çeşit ilaç kullanmış birisi olarak en son tamamiyle sesimin kısılması sonrası arkadaş tavsiyesi ile gittiğim Okan beye sonsuz ama sonsuz teşekkürler verdiği nokta atışı ilaçlardan sonra o kadar ama o kadar huzurlu uyumaya başladım ki gece öksürük krizlerim artık bitti. Yediğim yiyecekler sonrası acaba yine krize girermiyim diye dert etmiyorum artık .. yemek yemek uyumak hatta nefes almak bile bana işkence olmuştu bütün sorunlarım bitti çok rahat nefes alıyorum çok teşekkür ederim.

Z.G.

Z.G.

Sayin dr okan bey gercekten basarili bir doktor daha karsilikli konusmadan tani koydu ve test sonuclari ayni cikti cok memnun kaldim ekibi gercekten cok guler yuzlu hersey icin gercekten cok tesekkur ederim

N.T.

N.T.

Aylar süren ve ne olduğunu anlayamadığım alerjimi Prof. Dr. Okan Gülbahar hocam çözdü bana şifa oldu kendisi çok güler yüzlü ve işinde çok başarılı bir hekim kendisine çok teşekkür ederim.

Ç.İ.

Ç.İ.

Uzman ve güleryüzlü ekibi daha girer girmez farkını hissettiriyor. Hem kendimiz hem de çocuklarımız için güvenle tercih edebileceğimiz bir klinik. Ücretlerin verilen hizmete nazaran oldukça makul olduğunu düşünüyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

O.G.

O.G.

Kızım ve benim geçmeyen alerjimizi Prof. Dr. Suna Asilsoy ve Prof. Dr. Okan Gülbahar hocalarım deva oldular. Aile olarak rahatsızlık yaşıyorsanız küçük büyük gidilebilecek bir klinik. Herşey için teşekkürler.

N.A

N.A

Doktor hanım ilgili, bilgili ve çocuklar ile iletişimi çok iyi. Her zaman aynı sıcak iletişimi sağlıyor. Teşekkür ediyoruz.

A.C

A.C

Her bakımdan dört dörtlük bir hizmet anlayışı. Tesekkurler Prof.Dr.Okan Gülbahar ve Prof Dr. Suna Asilsoy

Y.A.Y.

Y.A.Y.

Değerli doktorumuz her zaman aynı ilgiyle tedavilerini sürdürür. Çok teşekkürler

Ş.S.C

Ş.S.C

Annemin geçmek bilmeyen öksürüğüne çare bulan ilgili anlayışlı iletişimi kuvvetli doktorumuz Okan beye çok teşekkür ediyoruz.Herkese tavsiye ediyorum.

E.E.

E.E.